Czego elity nie chcą abyś wiedział.

Spread the love

Świat nie jest taki jaki jest Tobie przedstawiany w telewizji.
Wiadomości, seriale, filmy a nawet programy dla dzieci mają za zadanie programowanie Twojego umysłu. Nie bez powodu nazywają się programy.

Osobiście od 7 lat nie oglądam telewizji. Tych Mainstreamowych – niektórzy mówią ściekowych programów, które robią z ludzi bezwolne maszyny. Oglądam i analizuję to co zobaczę w „niezależnych” telewizjach, choć wiele ich nie ma. Słucham niezależnych Youtuberów, którzy mają bardziej wartościowy i zgodny z prawdą przekaz. Łatwo rozpoznać taki przekaz. Jest ekspresowo usuwany z Youtuba, Faceboka i innych serwisów kontrolowanych przez system.

Ludzie pracujący dla telewizji,( celowo nie nazywam ich dziennikarzami) przeczytają wszystko to co macie usłyszeć. To co przekazały im „ci z góry”. Zmanipulowane wiadomości. Nieważne i głupie historyjki. Natomiast to co ważne, ucieka w niebyt.
Telewizja jest dla głupców.

Wyłącz TV, włącz myślenie

 

 

Zobaczcie poniższy krótki filmik. Tak działa telewizja. Może wykreować wszystko.
Zależy teraz do kogo należy.

Jedyna prawda jaką znacie pochodzi z telewizora.
Całe pokolenie nie zna niczego innego niż to, co widzi w telewizji.

 

Od początku ogłoszenia przez WHO stanu pandemii na świecie umarło 1,874,314. spośród 7,7 miliarda. Daje to 0.02% ludności świata powalił wirus SARS-CoV-2.
Każdej chwili straszy się biednych ludzi o zakażeniu i śmierci.
Razem z wirusem pojawiło się mnóstwo afer. Afera maseczkowa, respiratorowa w które zaangażowany był minister Szumowski. wydane potężne pieniądze na maseczki, które są po prostu złe. Jednak handel respiratorami z handlarzem bronią, których nie ma to dopiero afera.

Nie mówiąc o coraz to bardziej dziwacznych obostrzeniach. Tego nie pobije nikt i nic.
Wiadomo jak było. Na początku gdy zarażały się jednostki zamknięto lasy. Do Lidla i innych sklepów ciągnęły się długie kolejki. Zanim weszło się do marktetu trzeba było odstać nawet godzinę.
Teraz, gdy liczba „zakażonych” jest wielka w sklepach Lidla i innych trudno się przecisnąć. Byłem przed sylwestrem i kolejki do kas ciągnęły się przez połowię hali.

Wciąż wprowadzane coraz to nowsze, bardziej bezsensowne utrudnienia życia.
Jednak pojawiło się światełko w tunelu. Szczepionka a nawet szczepionki, które szczepionkami nie są. Preparaty są raczej terapią genową. Mają zupełnie inne działanie niż szczepionki. Tu nie wprowadza się osłabionego wirusa. Te preparaty są raczej „terapią” genową wprowadzane na chybcika. Nie są w ogóle przebadane. W ulotkach są wyraźne informacje, że owe preparaty będą badane przez najbliższe 24 miesiące i są wprowadzone warunkowo.

Dziękuję postoję. Nie mówię tak ani nie jeśli chodzi o moje szczepienie. Należę do grupy „0” jako Służba zdrowia. Jednak poczekam na koniec testów na ochotnikach. Do grona ochotników do tego ogólnoświatowego eksperymentu medycznego dołączą miliony ludzi na całym świecie, bowiem rozpoczęto masowe szczepienia.

Dopiero co rozpoczęto szczepienia a pojawiło się już mnóstwo NOPów. Od lekkich do bardzo poważnych. Łącznie z śmiertelnymi.
Niedawno po zaszczepieniu w szpitalu w USA pielęgniarki Tiffany Dover, doszło u niej do poważnego odczynu. Całe szczepienie to był teatrzyk przy kamerach telewizyjnych dla spragnionych wrażeń Covidowych tele – widzów.
Niestety, kilkanaście minut po szczepieniu miała występ przed kamerami.

Stało się nieszczęście. Straciła przytomność. Po  jej odzyskaniu usprawiedliwiła szczepiących, że ona tak ma. Często traci przytomność gdy odczuwa ból. Nigdy bardziej pokracznej odpowiedzi nie słyszałem.
Jednak to nie koniec. Stracił się z nią kontakt. Początkowo kej profil na Facebooku został zablokowany. Później odblokowano go jednak stracił się z nią kontakt.

Później pojawiła się przed kamerami na korytarzu szpitala z resztą personelu.
Jednak. pomimo jej własnej  plakietki i charakterystycznego naszyjnika podobieństwo kończy się. Poniżej przedstawiam zdjęcia

Obie mają ten sam naszyjnik, tą samą plakietkę z tymi samymi danymi:  Tiffany Dover, jednak ta postać po lewej to jedna z pielęgniarek szpitala, której zadaniem jest imitować Tiffany.
Nasuwa się na końcu pytanie. Mając tyle danych to czy Ona żyje?
Podobno nawet jej rodzina się nie odzywa na pytania tysięcy internautów zatroskanych o zdrowie Tiffany.

Na tym zdjęciu widać, że ta osoba ma identyfikator Tiffany.

Na koniec film z wydarzenia.


Zapewne wielu z Was widziało filmiki na których przed kamerami „szczepią się” lekarze, politycy pustą strzykawką, lub czymś zapełnioną ale za to z chowającą się igłą.

W razie przypomnę jeden z filmików. Jest na nim nawet sam premier Izraela Benjamin Netanjahu. Widać, wie czym jest szczepionka na Covid. Nie zaapliował sobie tego czegoś.


Podsumowując.
Uważajcie co oglądacie, słuchacie i czytacie.
Telewizja to to samo co radio, jednak z większym polem rażenia. Pokazuje straszne wizje aby wzbudzić większy strach i zarazem posłuszeństwo.