Q anon

Spread the love

 

Może niektórzy z Was słyszeli tajemniczy wyraz Qanon lub „Q”
Kim lub czym jest ów Q?

Q to operacja wywiadu wojskowego Stanów Zjednoczonych, pracująca ręka w rękę z prezydentem Stanów Zjednoczonych. Niektórzy mogą z łatwością argumentować, że Donald J. Trump został wybrany lata temu przez wojsko Stanów Zjednoczonych, aby pomóc im w tej krytycznej i historycznej operacji.

Q to nie jest pojedyncza osoba, ale zespół wysokiej rangi osób z poświadczeniem bezpieczeństwa na poziomie „Q”, wykonujących zaplanowane od wielu lat operacje (plan). Niektóre z celów to:
A) masowy program rozpowszechniania informacji, mający na celu
1) ujawnienie masowej globalnej korupcji i spisku przeciwko ludziom.
2) Skłonić ludzi do dalszych badań, aby jeszcze bardziej wspomóc ich w wielkim przebudzeniu”.
B) Wykorzenić korupcję, oszustwa i łamanie praw człowieka na całym świecie.
C) Przywrócić Republikę Stanów Zjednoczonych do konstytucyjnych rządów prawa, a także przywrócić „ludowi” na całym świecie ich własnych rządów. Krótko mówiąc, operacja Q jest największym w historii świata wydarzeniem polegającym na tajnym działaniu przeciwko przestępczym działaniom, buntowi i zdradzie.

Z pewnością wydaje się, że jako kraj ponownie, zgodnie z prawem przeżywamy Deklarację Niepodległości.
„Że aby zabezpieczyć te prawa, rządy są ustanowione pośród ludzi, czerpiąc swoje słuszne uprawnienia ze zgody rządzonych, – że kiedykolwiek jakakolwiek forma rządów staje się niszcząca dla tych celów, jest to prawo ludzi do zmiany lub zniesienia ich i ustanowić nowego rządu, opierając się na takich zasadach i organizując swoje uprawnienia w takiej formie, jakie wydadzą się aby wpłynęły one na ich bezpieczeństwo i szczęście.

– Deklaracja Niepodległości

Ze względu na tajny charakter wielu informacji / dowodów, które posiada zespół Q, nie mogą oni po prostu ujawnić z tego, ale mogą zostawić „okruchy”, które ludzie publikują często na 8chan. Natomiast grupa „żołnierzy cyfrowych zwanych „Anons”, mogą się przekopywać przez te informacje i pomóc nam wszystkim odkryć prawdę. Ponadto należy zrozumieć, że wrogowie w tej wojnie również monitorują Q. Dlatego niektóre informacje, które podają, to są strategicznie dezinformacje. Pomysł  o teorii gier wojskowych i „The Art of War” Sun Tzu.

Jasne, nikt z nas nie chce się wgłębiać i próbować odróżnić prawdy od fałszu, jednak te taktyki wojenne naprawdę nie wyrządzają żadnej szkody „We The People”, kiedy muszą być użyte, jednakże są niszczycielskie dla wroga i stanowią niezbędną część działań wojennych. Planowanie wojskowe w najlepszym wydaniu!

Jeśli jesteś nowy w temacie Q?
Obejrzyj doskonałe filmy autorstwa „Storm Is Upon Us”, a także wiele innych na stronie Q – zasoby badawcze.

Powyższe tłumaczenie pochodzi ze strony Q.