Zaczął się teatr.

Spread the love

Jeśli szczepionka jest taka dobra i bezpieczna to dlaczego ci celebryci z premierem Izraela Binjamin Netanjahu w tak perfidny sposób przed kamerami w blaskach fleszy udają, że są szczepieni. Dają ludowi dobry przykład. Pamiętajcie o tym, gdy będą wam kazać się zaszczepić.

Jedną z podstawowych formuł wywierania wpływu na ludziach jest kij jako czynnik motywujący.
Inną, znaną już od 2500 lat którą opracował Arystoteles jest strategia, którą można podzielić na 4 punkty.

 1. Eksordium. Wstęp. Wypowiedź przykuwająca uwagę słuchaczy.
 2. Przedstawienie problemu. Polega na przekonaniu ludzi na czymś co stanowi ich problem.
 3. Propozycja rozwiązania tego problemu.
 4. Przedstawienie korzyści, jakie płyną z zastosowania proponowanego rozwiązania.

Nie będę tutaj dywagował tutaj na temat pochodzenia wirusa z Wuhan. Będzie to temat innego artykułu, który wkrótce ukaże się na łamach Sercainternetu.
Więc jest wirus, który jest według mediów mainstreamowych ogromnym zagrożeniem dla świata. Każdy wie, jakie były prowadzone akcje lockdown’ów i kolejnych dziwacznych obostrzeń. Historia obostrzeń będzie także wkrótce opracowana. Pamiętacie. Zakaz wchodzenia do lasu, kolejki aby wejść do sklepów itp.

Wróćmy do 4 punktów wywierania wpływu na ludzi.
Wirus SARS-Cov-2 jest śmiertelnie niebezpieczny. Na dzień 20 grudnia 2020 roku liczba zgonów sięgnęła na świecie 1,809,226. Ilu zmarło bezwzględnie tylko na COVIDa nie wiadomo. Wiadomo, jak bardzo te liczby były manipulowane.
Wracając do ilości zgonów. na Ziemi żyje obecnie około 7,77 miliarda.
Łatwo więc obliczyć, że do tej pory zmarło 0,02308 procent ludności Ziemi.
Natomiast wyzdrowiało 58,731,084. Czyli  58,731,084 uzdrowieńców do 1,809,226 zmarłych. Widać jak wielka jest śmiertelność tego wirusa.

Jednak media bez przerwy mówią i pokazują jaki tragedie się dzieją.
Równocześnie powtarzano, że jedynym rozwiązaniem wyjścia z tego impasu jest szepionka. Nieosiągalna……. Jednak tęgie umysły tego świata ciężko pracują nad stworzeniem tego co zbawi ludzi.

Niedawno powstała szczepionka. Na razie tylko dla wybrańców. Dla grupy „0” czyli pracowników służby zdrowia w szpitalach węzłowych.
dla plebsu nieco później. Jednak jak do tej pory nie ma większego zainteresowania wśród medyków na przyjęcie tego cudownego szczepienia.

Jest dostępna ulotka nawet w języku polskim szczepionki przeciwko COVID-19.
Okazuje się, że jest jeszcze nieprzebadana. Testy potrwają przez kolejne 24 miesiące. Produkt medyczny został wprowadzony do użytku warunkowo. Nie wiadomo jakie skutki uboczne będą atakować zaszczepieńców.

Należy pamiętać.  W -> ulotce<- jest napisane, że tak jak w przypadku każdej innej szczepionki, szczepionka Comirnaty może nie chronić wszystkich osób, które ją otrzymały. Szczepionka może nie zapewniać pełnej ochrony przed upływem co najmniej 7 dni od otrzymania drugiej dawki szczepionki. Czyli jest to okres około miesiąca. Co może się z zaszczepionymi stać w okresię pomiędzy pierwszym wstrzyknięciem preparatu a siódmym dniem po drugim szepieniu? Nie wiadomo.

Jeszcze jedna ważna informacja. Nie przeprowadzono badań genotoksyczności ani rakotwórczości. Nie przewiduje się, aby składniki szczepionki (lipidy i mRNA) miały potencjalne działanie genotoksyczne. Czyli musimy wierzyć na słowo …

 

Gdy szczepionka przeciw Covid-19 stanie się powszechnie dostępna, szczepienie może być wymagane od pasażerów międzynarodowych rejsów – ocenił szef największych australijskich linii lotniczych Qantas, Alan Joyce, w wywiadzie dla lokalnej telewizji Nine.

na stronie Bankier.pl  możemy przeczytać, że będziemy mogli latać samolotami. Warunkiem będzie zaszczepienie przeciwko wirusowi SARS-Cov-2. Czyli wkrótce.
Szef największych australijskich linii lotniczych Qantas, Alan Joyce, w wywiadzie dla lokalnej telewizji Nine powiedział, że rozmawiał z kolegami z innych lini lotniczych na świecie będzie to standard.
Kontrowersyjna reklama irlandzkich linii lotniczych „Zaszczep się i leć”  dosłownie „Jab and go” czyli dźgnij się i leć.  Czytamy na łamach Independent.

Nowa kampania reklamowa linii lotniczej zadebiutowała w drugi dzień Świąt Bożego Narodzenia, kiedy znaczna część Wielkiej Brytanii podlegała ograniczeniom spowodowanym przez wirusa Covid zakazującym podróżowania za granicę.

Reklama informuje opinię publiczną: „Nadchodzą szczepionki przeciwko Covid, więc zarezerwujcie już dziś Wielkanoc i wakacje z Ryanairem.

„Milion miejsc w samolotach Ryanair w sprzedaży od 19,99 funtów do słonecznych miejsc w Hiszpanii, Włoszech, Portugalii, Grecji i wielu innych, abyś mógł dźgnąć się  i pojechać.

Na stronach rządowych czytamy, że po tym jak wszyscy się zaszczepimy to wrócimy do normalności.
Możemy się tam dowiedzieć że:

 1. Bo uchronisz siebie przed niebezpieczeństwem
 2. Bo uratujesz komuś życie
 3. Bo możesz!
 4. Bo pomożesz zwalczyć pandemię na świecie
 5. Bo zyskasz spokój
 6. Bo szczepionki są bezpieczne
 7. Bo zostaniesz zbadany
 8. Bo dzięki Tobie szybciej wrócimy do normalności!
 9. Teraz Najważniejsze. Podsumowanie wszystkiego. Czwarty punkt naszego rozważania, czyli Przedstawienie korzyści, a mianowicie Powrót do normalności, a co oznacza:
 • odejście od maseczek
 • swobodne spotkania z rodziną i przyjaciółmi,
 • powrót dzieci do szkół i rozwój ich kompetencji społecznych,
 • dalszy rozwój gospodarki,
 • ochronę miejsc pracy oraz szansę na nowe zatrudnienia,
 • swobodny dostęp do basenów, siłowni, kin i teatrów
 • wakacje bez ograniczeń,
 • poprawę jakości życia nas wszystkich.
 1. Szczepionki są najbardziej skuteczną metodą chroniącą przed zarażeniem różnymi chorobami. Ludzkość z powodzeniem korzysta z tej zdobyczy cywilizacji od kilkuset lat.

O szczegółach przeczytacie na stronie rządu —> https://www.gov.pl/web/szczepimysie/dlaczego-warto-sie-zaszczepic-przeciwko-covid-19

 

 

Źródła:

https://www.gov.pl/web/szczepimysie/dlaczego-warto-sie-zaszczepic-przeciwko-covid-19

https://www.bankier.pl/wiadomosc/Szef-linii-lotniczych-Bez-szczepienia-na-Covid-19-nie-bedzie-mozna-latac-8007502.html

https://www.independent.co.uk/travel/news-and-advice/ryanair-jab-and-go-advert-coronavirus-b1779849.html

https://www.pfizerpro.com.pl/sites/default/files/comirnaty_annexes_approved_21.12.2020.pdf Charakterystyka produktu leczniczego

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.