W Astanie odbył się Kongres Liderów Religii Tradycyjnych i światowych w stolicy Kazachstanu.

Spread the love

Astana. Najbardziej tajemnicze miasto świata. Jest stolicaą i drugim co do liczby ludności miastem w Kazachstanie.  Położone jest w północnej części kraju na Pogórzu Kazachskim, na północny zachód od Karagandy nad rzeką Iszym.

Od 24 kwietnia 1990 prezydentem Kazachstanu jest Nursułtan Nazarbajew.  Konstytucja gwarantuje jemu możliwość reelekcji dowolną liczbę razy. Władza prezydenta jest w tym kraju wyjątkowo silna: powołuje i odwołuje rząd, bez konsultacji politycznych może rozwiązywać parlament i zarządzać referendum.

Astana to młode miasto, w którym przeplatają się orientalne tradycje i nowoczesne trendy architektoniczne. Niesamowita metropolia, położona na stepie, zachwyca wyobraźnią swoimi widokami. Futurystyczne budynki tutaj harmonijnie współistnieją z tradycyjnymi meczetami, a monumentalne budowle organicznie uzupełniają dynamiczną architekturę wschodniego miasta. Wspaniała oaza pośrodku bezkresnego stepu zawiera wiele cudów, które mogą zaimponować każdemu podróżnikowi.

ASTANA jest pierwszą stolicą budowaną w XXI wieku według założeń Nowego Porządku Świata (NWO). Celebrowana jest tutaj najstarsza religia  KULT SŁOŃCA, co szczególnie jest widocznie w architekturze  Piramidy Pokoju i Pojednania.

Jednym z symblo Iluminatów i NWO jest piramida. Jest przedstawiona między innymi na jednodolarowym banknocie (USA)
Jest też symbolem Astany. POwstał w tym mieście budynek w formie piramidy.
Został nazwany Piramidą Pokoju i Pojednania. Został wybudowany na polecenie prezydenta Nursułtana Nazarbajewa z okazji organizacji III Kongresu Liderów Religii Światowych i Tradycyjnych, który odbywał się od 1 do 2 lipca 2009 roku. Jest dedykowana idei „połączenia światowych religii”.

Norman Foster świadomie nie umieścił żadnych symboli religijnych aby piramida mogła stać się świątynią okultystycznej religii „Kultu słońca”.
Właśnie w tej świątyni odbywają się coroczne spotkania przywódców religijnych,
w których bierze udział papież. obok niego wezmą udział m.in.: wielki imam Ahmed el-Tayeb, prawosławny patriarcha Jerozolimy Teofil III, a także przedstawiciel Patriarchatu Moskiewskiego metropolita Antoni.

Wzięło w nim udział ok. 100 przedstawicieli pochodzących z 60 krajów. Jest to najliczniejszy kongres w historii tego wydarzenia. Pierwsze takie wydarzenie odbyło się w 2003 r. Wówczas uczestniczyło w nim 17 delegacji.

Uczestnicy pragną, by to wydarzenie stało się zalążkiem współpracy. „Nie możemy poprzestać tylko na uchwaleniu wspólnej deklaracji; ciąży na nas odpowiedzialność, aby ją zrealizować” – zaznacza biskup Jo Wells z Kościoła anglikańskiego.

 

 

C.D.N

 

Congress of the Leaders of World and Traditional Religions Kicks Off in Kazakh Capital

 

 

https://www.salon24.pl/u/niewiarygodne/556317,astana-najbardziej-tajemnicze-miasto-swiata

https://www.vaticannews.va/pl/swiat/news/2022-09/przywodcy-religijni-musimy-prowadzic-dialog-aby-sluzyc-ludziom.html

https://planetofhotels.com/guide/ru/kazakhstan/nur-sultan

https://www.complex.com/pop-culture/2018/09/what-is-the-illuminati-conspiracy-and-who-are-its-members/evidence

Astana Occult

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.