Łowca fakenews – Demagog.

Spread the love

 Zmorą ostatnich czasów jest tak zwany „niezależny” demagog.
Organizacja walcząca z fakenewsami. Szkoda tylko, że organizacja ta walczy nie z fakenewsami, którymi zalewają nas media głównego ścieku a prawdą, którą opisują wolni ludzie na portalach społecznościowych.

„Niezależni” weryfikatorzy łowią w sieci portali społecznościowych takich jak Facebook, Youtube, Instagram i innych wiadomości, które są niezgodne i kłócą się z ogólnodostępnymi wiadomościami mass mediów głównego ścieku.
Tam podają informacje wyssane z d. aby szerzyć dezinformację i straszyć biednych niezorientowanych ludzi, którzy wiadomości pobierają jedynie z mediów że tak powiem publicznych …

Zobaczmy, kto między innymi finansuje  tą organizację ….

Kto założył Fundację Batorego?

Fundacja im. Stefana Batorego – organizacja pozarządowa o statusie organizacji pożytku publicznego. Założona przez amerykańskiego finansistę i filantropa, George’a Sorosa oraz grupę działaczy polskiej opozycji demokratycznej lat 80., działa na rzecz rozwoju demokracji i społeczeństwa obywatelskiego.

Ta fundacja chlubi się  wysokością grantu: 141.400.00 zł

I wszystko jasne.

Ambasada Stanów Zjednoczonych Wysokość grantu: 20.460.00 $ Okres realizacji: 01.07.2020-30.06.2021 oraz Wysokość grantu: 12.000.00 $ Okres realizacji: 29.08.2017-31.03.2018 dalej… Fundusz Inicjatyw Obywatelskich (FIO) – to rządowa organizacja… Wysokość grantu: 275. 600.00 zł Demagoga finansuje również Facebook i wiele innych …

https://demagog.org.pl/finansowanie-i-majatek-stowarzyszenia-demagog/

 


 


 

   

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.