Eric Clapton

Eric Clapton powiedział, że miał „ostre reakcje” po zaszczepieniu AstraZeneca

Spread the love

 


Eric Clapton otwarcie opowiedział o swoim koszmarnym doświadczeniu zdrowotnym po otrzymaniu szczepionki COVID-19.

Wspaniały gitarzysta, który pojawił się w kontrowersyjnej anty lockdown’owej piosence Stand & Deliver Van Morrisona, ujawnia, że ​​w lutym otrzymał pierwszą dawkę AstraZeneca i naprawdę cierpiał przez kilka dni.

W liście, w którym Clapton podzielił z twórcą i aktywistą anty-lockdown Robinem Monotti Graziadei, twórca hitów Layli pisze: „Przyjąłem pierwsze wstrzyknięcie AZ i od razu miałem ostre reakcje, które trwały dziesięć dni. W końcu wyzdrowiałem i powiedziano mi, że minie dwanaście tygodni przed drugim…

„Około sześć tygodni później zaproponowano mi wykonanie drugiego wstrzyknięcia (drugiej dawki) AZ, ale z trochę większą wiedzą o niebezpieczeństwach. Nie trzeba dodawać, że reakcje były katastrofalne, moje ręce i stopy były albo zamarznięte, odrętwiałe, albo płonące i prawie bezużyteczne przez dwa tygodnie, obawiałem się, że nigdy więcej nie zagram (cierpię na neuropatię obwodową i nigdy nie powinienem był zbliżać się do igły ). Ale propaganda mówiła, że ​​szczepionka jest bezpieczna dla każdego… ”

Źródło: https://torontosun.com/entertainment/celebrity/eric-clapton-says-he-had-severe-reactions-to-astrazeneca-vaccine

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.