ZASADY POSTĘPOWANIA Z SS-ANEPID

Spread the love

ZASADY POSTĘPOWANIA Z SS-ANEPID

(nie słuchaj co ci mówi policja, urzędnicy i prawnicy.
Wykonuj krok po kroku a wygrasz):
  1. POD ŻADNYM POZOREM NIE ODBIERASZ DECYZJI. JAK BĘDĄ NACISKAĆ TO WYCHODZISZ Z LOKALU. DOMAGASZ SIĘ DORĘCZENIA POCZTĄ i NIC ORAZ NIKT NIE MOŻE TEGO ZMIENIĆ, ZMUSIĆ CIĘ DO TEGO. Jesteś zmęczona/ny i koniec roboty na dzisiaj.
  2. Nie myl kontroli z postępowaniem. Kontrola kończy się protokołem, który warto podpisać i TRZEBA wpisać do niego adres do doręczeń, adres pełnomocnika (nie musi być nim prawnik) Jaki adres i jakie doręczenia obejrzyj wszystkie materiały aby wiedzieć (ten tutaj i z listy poniżej)
  3. Zawsze kierować wręczenia wszelkich pism z Sanepidu o postępowaniu (nie mylić postępowania z kontrolą) tylko na pełnomocnika. Nie musicie znać się na prawie i nie macie żadnego prawnego przymusu przyjmować. Pamiętajcie że tylko doręczona decyzja lub postanowienia jest w mocy.
  4. Pilnować poniżej zasady odbierania listów z Sanepidu.

5. Zobacz jakie mają instrukcję urzędnicy sanpeidu aby omijać prawo i dopuszczać się przestępstw celem oszukania was i pozbawienia was praw strony w postępowaniu :

100% gwarancji bezpieczeństwa od kontroli SANEPIDU
Już za chwilę uruchomimy serwis który pozwoli wam zastosować od 25.01.2021 sprawdzone rozwiązanie jakie omówione jest tutaj: https://otwiera-my.pl/

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.