Peruwiański sąd oskarżył Gatesa i Sorosa o spowodowanie pandemii COVID-19

Spread the love

Bill Gates, George Soros i kilku członków rodziny Rockefellerów zostali uznani za odpowiedzialnych za pojawienie się i rozprzestrzenianie się chińskiego wirusa, który zabił dziesiątki tysięcy małych firm i na zawsze zmienił świat na najgorsze.

 

Sąd Apelacyjny prowincji Chincha i Pisco w południowym regionie Ica zadeklarował zaangażowanie „dominujących elit przestępczych na świecie” w tworzeniu nowego typu pandemii koronawirusa. Kopia orzeczenia sądu została opublikowana na jego stronie internetowej przez gazetę Peru. 21.

„Żaden rząd światowy, żadna osoba fizyczna ani prawna, żadna obrona pozwanego nie może potwierdzić, że epidemia ma właściwość„ przewidywalności ”, z wyjątkiem jej twórców spośród [autorów] nowego porządku światowego, takich jak Bill Gates, Soros, Rockefeller i inni, zarządzający nim i kierujący nim w warunkach skrajnej tajemnicy ze strony swoich globalnych korporacji, sporządzający prognozy do 2030 roku ”- cytuje TASS tekst dokumentu.

Jak zauważa agencja informacyjna, istota pozwu nie dotyczyła bezpośrednio tematu pandemii. Przyczyną rozprawy była apelacja przedstawicieli obrony osoby zatrzymanej w toku dochodzenia wstępnego pod zarzutem popełnienia poważnego przestępstwa. Obrona próbowała odwołać się od przedłużenia tymczasowego aresztowania oskarżonego. Po otrzymaniu orzeczenia sądu z odniesieniem do „spisku światowego” prawnicy stwierdzili, że decyzja zawierająca oświadczenia o „spekulacyjnym charakterze” narusza prawo ich klienta do uzasadnionej decyzji oraz prawo do ochrony sądowej.

Wcześniej w wielu krajach wielokrotnie pojawiały się plotki o sztucznym charakterze występowania koronawirusa. Niektórzy zwolennicy „teorii spiskowych” argumentowali, że szczepionka, stworzona przez naukowców w celu zapobiegania koronawirusowi, doprowadziłaby do „rozdrobnienia” populacji i przekształcenia ludzi w „bioroboty”. Eksperci i lekarze z różnych krajów wielokrotnie zaprzeczali tym informacjom, ale część populacji nadal wierzy w „teorię spiskową”.

Od początku pandemii łączna liczba osób zarażonych COVID-19 na świecie przekroczyła 90 milionów, według Johns Hopkins University, z czego 1,946 miliona zmarło. W Rosji już ponad 3,425 mln ludzi zostało zarażonych tą infekcją, 62 273 pacjentów zmarło.

na podstawie: https://en.newizv.ru/news/society/12-01-2021/peruvian-court-accuses-gates-and-soros-of-creating-covid-19-pandemic

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.