Wojna w Rybniku.

Spread the love

 


W piątek i sobotę (30.01.2021 i 31.01.201) odbył się atak sił ZOMO na wolnych ludzi. Wielu świadków  tak właśnie komentowało to, co wydarzyło się tej nocy w  Rybniku.
Tak zwana „Policja” wpadła do lokalu Face2Face,  gdzie odbywało się spotkanie partyjne na którym rozmawiano o wolności i użyła gazu. Tak, gazu w zamkniętym pomieszczeniu.

Ludzie wybiegali z lokalu w większości bez kurtek, tylko w krótkim rękawku na mróz.
Rozmawiałem z jedną kobietą, która pozostawiła swoją torebkę w której były dokumenty i pieniądze. Zapewne większość ludzi uciekając w popłochu pozostawiła razem z kurtkami swoje dokumenty,  gotówkę i karty płatnicze.

W Polsce nie ma czegoś takiego jak wolność prasy. Policja nie dopuściła ani mnie ani kolegi z medium: www.czujny.pl do miejsca w którym odbywały się „działania operacyjne policji” Policjanci nie mieli identyfikatorów.
Ustawodawca przewidział taką możliwość w kilku przypadkach. Jednym z nich jest sytuacja w której „policjanci” występują w  pododdziale zwartym.

Oddziały Prewencji Policji (OPP), Samodzielne Pododdziały Prewencji Policji (SPPP), do 1989 ZOMO – jednostki organizacyjne polskiej Policji, przeznaczone głównie do działań zespołowych w ramach pododdziałów zwartych.

Czym jest oddział zwarty? To całe zespoły funkcjonariuszy powołane do do ochrony bezpieczeństwa i porządku publicznego w czasie zgromadzeń czy imprez masowych. Najczęściej używa się do tych celów Oddziały Prewencji Policji (OPP). W razie ich braku, formuje się tzw. nieetatowe oddziały prewencji z funkcjonariuszy spoza OPP. W czasach Polski komunistycznej, do 1989 r. oddziały te nosiły niechlubna nazwę ZOMO i były używane do tłumienia demonstracji solidarnościowych.

Ich działanie nie zmieniło się od czasów komuny. W sobotę mieliśmy tego doskonały przykład. Poniżej kilka zdjęć porównawczych sił ZOMO w czasie komuny oraz sił „porządkowych” w Rybniku. Użyli tam gazu, petard ogłuszających i przemocy fizycznej  nawet względem młodych dziewczyn.

Policjant nawet kopnął twardym bojowym butem młodą dziewczynę. Nie chcę wymieniać jaj z imienia. Są na to świadkowie. Wielu wolnych ludzi zostało zagazowantch. Mieli poparzone twarze. Wielu było rannych. Mam zdjęcia.

 

Zomo na komuny „Policja” w Rybniku styczeń 2021 rok

Tak wygląda „policjant”? bez identyfikatora.
Moje prywatne zdanie, nie tylko zresztą moje, to przypominało działania mafijne. Zamaskowani, bez identyfikatorów, posępnie wyglądający ludzi z będnym wzrokiem (trochę się zastanawiałem czy nie jakiś psychotropach) postaci.
Jest gdzieś udokumentowany przypadek, gdzie zamaskowany „policjant” na pytanie o jego dane odpowiedział CHUCK NORRIS.

 


Myślę, że ludzie w Polsce się budzą. Widać, że wszystkie rządy to marionetki. Ci panowie ale i panie w strojach jak z wypożyczalni kostiumów działają na rzecz tych marionetek.
Tak na prawdę rządzą zupełnie inne osoby. George Soros z potężnym kapitałem, Rockefeller, Rothschildowie.

Widać kto tu rządzi (na zdjęciu książę Karol i Evelyn de Rothschild)

Spójrzcie na gest palcem i wzrok obydwu panów. Kto odważył by się tykać palcem kogoś z rodu królewskiego Wielkiej Brytanii?

 

 


 

Na koniec do posłuchania utwór Kmiecia o NWO.

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.